MOMENTI DRAMATIK/ Dy gra ngecin poshtë makinës, shpëtohen nga kalimtarët (VIDEO)

Ky është momenti dramatik kur dy gra u shpëtuan nga poshtë makinës nga një grup kalimtarësh pasi ishin bllokuar nga ujërat që vërshuan dhe përmbytën vendin.

Incidenti ndodhi në qytetin e Tarragona në rajonin spanjoll të Katalonjës lindore, shkruan DailyMail.

Sipas njoftimeve, një grua 21-vjeçare po kalonte në rrugë kur një motoçikletë t ë cilën e kishte marrë uji e goditi dhe e bllokoi nën një makinë të parkuar. /lajmifundit.al

The post MOMENTI DRAMATIK/ Dy gra ngecin poshtë makinës, shpëtohen nga kalimtarët (VIDEO) appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.